Kontakt

Välkommen att besöka oss på vårt kontor på Flyinge Kungsgård, eller kontakta oss via telefon eller e-post. Glöm inte att följa oss på Facebook och Instagram också!

Telefon

+46 (0) 46 646 50

Telefontid

Ordinarie öppettider måndag-torsdag: 09.00 – 12.00
Öppettider under vecka 25 -27 och 29 – 33
måndag-torsdag 09.00 – 11.00
Vecka 28 är telefonväxeln stängd.
Frågor kan dock ställas via mail.

Adress

Besöks- och leverensadress:
Flyinge Kungsgård, 247 93 Flyinge

Fakturaadress/postadress:
Box 2, 247 29 Flyinge

Organisationsnummer:
556016-8667

Mail

info@swb.org

Direktkontakt

Helen Uddefors

VD

helen.uddefors@swb.org
Tele 046 – 646 52
Mobil 0707-93 78 32

Ann-Charlotte Cadier

Hingstfrågor & Språngrulla

Anna Cederström

Unghästbedömningar, domarfrågor, riksutställning

anna.cederstrom@swb.org
Tele 046 – 646 51

Elisabet Ernblad

Kommunikation och marknadsföring

elisabet.ernblad@swb.org
Tele 046 – 646 59

Josefine Tinglöf

Ung SWB

josefine.tinglof@swb.org
Tele 046-646 48

Elisabeth Olsson

Utbildningsfrågor

elisabeth.olsson@swb.org
Tele 046-646 56

Göran Smedberg

Ekonomi och IT

goran.smedberg@swb.org
Tele 046 – 646 55

Cecilia Turesson

Registrator, ägarbyte

cecilia.turesson@swb.org
Tele 046 – 646 57

Anette Sånesson

Registrator, kvalitetsklasser ston, ägarbyte

anette.sanesson@swb.org
Tele 046 – 646 54

Emma Thorén-Hellsten

Avelsledare, avelsrådgivning

emma.t.hellsten@swb.org
Tele 046-646 53

Lottis Levin

Breeders Trophy

lottis.levin@swb.org
Tele 046 – 646 58