fbpx
Välj en sida

Kontakt

Välkommen att besöka oss på vårt kontor på Flyinge Kungsgård, eller kontakta oss via telefon eller e-post. Glöm inte att följa oss på Facebook och Instagram också!

Telefon

+46 (0) 46 646 50

Telefontid

Ordinarie öppettider
måndag-torsdag: 09.00 – 12.00

 

 

 

Adress

Besöks- och leverensadress:
Flyinge Kungsgård, 247 93 Flyinge

Fakturaadress/postadress:
Box 2, 247 29 Flyinge

Organisationsnummer:
556016-8667

Mail

info@swb.org

Direktkontakt

Helen Uddefors

VD

helen.uddefors@swb.org
Tele 046 – 646 52
Mobil 0707-93 78 32

Emma Thorén-Hellsten

Avelsledare

emma.t.hellsten@swb.org
Tele 046-646 53

Elisabet Ernblad

Kommunikation & marknadsföring

elisabet.ernblad@swb.org
Tele 046 – 646 59

Josefine Tinglöf

Medlemsskap & Domare

josefine.tinglof@swb.org
Tele 046-646 48

Ulrika Holst

Sto- och unghäst & Hingst

Ulrica.holst@swb.org
Tele 046 – 646 51

Göran Smedberg

Ekonomi & IT

goran.smedberg@swb.org
Tele 046 – 646 55

Cecilia Turesson

Registrering & ägarbyten

cecilia.turesson@swb.org
Tele 046 – 646 57

Anette Sånesson

Registrering, ägarbyten & kvalitetsklasser ston

anette.sanesson@swb.org
Tele 046 – 646 54

Ellinor Nyqvist

Utbildningsfrågor & Ung SWB

ellinor.nyqvist@swb.org
Tele 046 – 646 56

Lottis Levin

Breeders Trophy & SWBs Medlemsblad

lottis.levin@swb.org
Tele 046 – 646 58